TOP 10

GOLEJADORS

1.-Apha (Linyola)                   9 gols

2.-de la Iglesia (Alcarràs)      7 gols

Alberto (Tàrrega)                   7 gols

Tuto Jr. (Juneda)                   7 gols

5.-Jonatan (Tremp)                6 gols

Cliville (Mollerussa)               6 gols

Sala (Castellserà)                 6 gols

Ricky (Mollerussa)                6 gols

Cos (Palau)                          6 gols

10.-Guti (Torrefarrera)         5 gols

Condal (Guissona)              5 gols

Lozano (Torrefarrera)         5 gols

Pollo (Mollerussa)               5 gols

Lorenzo (Alcarras)              5 gols

Graells (Guissona)             5 gols

Castillo (Alcarràs)              5 gols

PORTERS

1.-Jordi (Artesa)              7 gols en 11 partits, coeficient 0,63.

2.-Savio (Cervera)          12 gols en 11 partits, coeficient 1,09.

3.-Marius (Termens)       12 gols en 10 partits, coeficient 1,20.

4.-Vilella (Bellpuig)         10 gols en 8 partits, coeficient 1,25.

5.-Arnau (Guissona)      14 gols en 10 partits, coeficient 1,40.

6.-Clari (Vallfogona)      12 gols en 8 partits, coeficient 1,50.

7.-Marc (L’Albi)             14 gols en 8 partits, coeficient 1,75.

8.-Ribó (Organyà)         17 gols en 9 partits, coeficient 1,89.

9.-Axel (Torrefarrera)    20 gols en 10 partits, coeficient 2.

TARGES

1.-Marcel (Artesa)          6 grogues

Edgar (Guissona)           6 grogues

Ayats (Alcarras)             6 grogues

Miki (Tremp)                  6 grogues

Tuto (Juneda)                6 grogues

6.-Segura (Bellpuig)      1 roja i 4 grogues

Tapies (Mollerussa)       1 roja i 4 grogues

Mestres (Linyola)           1 roja i 4 grogues

Serghei (Tremp)             1 roja i 4 grogues

Ferran (Termens)           1 roja i 4 grogues

Cos (Palau)                    1 roja i 4 grogues

MINUTS

1.-Eric (Bellpuig)             990 minuts

Arnau (Solsona)              990 minuts

Serrano (Palau)              990 minuts

Jofre (Guissona)             990 minuts

Tuto Jr. (Juneda)             990 minuts

6.-Pros (Castellserà)       984 minuts

7.-Pifarre (Juneda)          982 minuts

8.-Belles (Artesa)            979 minuts

9.-Jordi (Artesa)              975 minuts

10.-Pau (Juneda)            972 minuts

No Comments

Post a Comment