TOP 10

GOLEJADORS

1.-Sala (Castellserà)                       20 gols

2.-Arturo (Solsona)                         19 gols

3.- Jony (Tarrega)                           18 gols

4.-Guasch (Albi)                              16 gols

5.-Raya (Mollerussa)                       14 gols

Tuto Jr. (Juneda)                             14 gols

7.-Pau (Organyà)                            13 gols

8.-Alpha (Linyola)                            12 gols

Xavi Ratera (Solsona)                     12 gols

Montoy (Borges)                              12 gols

PORTERS:

1.-Chamar (Borges)                       15 gols en 20 partits, coeficient 0,75.

2.-Ribera (Tàrrega)                        21 gols en 22 partits, coeficient 0,95.

3.-Joel (Mollerussa)                       29 gols en 23 partits, coeficient 1,26.

4.-Axel (Torrefarrera)                     33 gols en 23 partits, coeficient 1,43.

5.-Adrià (Guissona)                        35 gols en 20 partits, coeficient 1,75.

6.-Porta (Artesa)                            32 gols en 18 partits, coeficient 1,78.

7.-Ribó (Organyà)                         40 gols en 21 partits, coeficient 1,90.

8.-Sergi Utges (Palau)                   35 gols en 18 partits, coeficient 1,94.

Benji (L’Albi)                                  35 gols en 18 partits, coeficient 1,94.

10.-Caste (Agramunt)                    35 gols en 17 partits, coeficient 2,06.

TARGES:

1.-Armengol (Juneda)                  1 roja i 13 grogues

2.-Alpha (Linyola)                         3 roges i 10 grogues

3.-Ros (Artesa)                            1 roja i 12 grogues

Albert (Palau)                               1 roja i 12 grogues

Ivan (Mollerussa)                         1 roja i 12 grogues

6.-Tapies (Mollerussa)                  1 roja i 11 grogues

7.-Pop (Albi)                                12 grogues

8.-Guim (Bellpuig)                        2 roges i 9 grogues

Navarrete (Balàfia)                       2 roges i 9 grogues

Ricky (Mollerussa)                        2 roges i 9 grogues

MINUTS:

1.-Sala (Castellserà)                       2250 minuts

2.-Tuto Jr.(Juneda)                         2235 minuts

3.-Angel (Cervera)                          2234 minuts

4.-Ander (Artesa)                            2217 minuts

5.-Guti (Torrefarrera)                      2206 minuts

6.- Cortes (Linyola)                         2201 minuts

7.-Beamud (Torrefarrera)                2199 minuts

8.-Mosqui (Solsona)                        2192 minuts

9.-Serrano (Palau)                           2160 minuts

Pros (Castellserà)                            2160 minuts

Leave a Comment

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *